חומוס חם, אווירה חמה

תשכחו מהחומוס הקר שאתם מכירים מהחנויות ובחומוסיות השכונתיות, ותכינו את עצמכם לחוויית חומוס טרי וחם שנטחן ברגע ההזמנה: מנות החומוס מוגשות חמות עם תוספות שונות לבחירתכם לצד פיתה תימנית וכמובן… חיוך חם ואוהב.

אם אתם מחפשים מנה צמחונית או טבעונית כשרה, עשירה בערכים תזונתיים שתספק לכם תחושת שובע לאורך זמן, שבו… תירגעו… ותספרו לנו איך תרצו את מנת החומוס שלכם.

אתם יכולים לבחור למנה שלכם תוספת גרגירים, פול, שקשוקה, חצילים, פטריות, שווארמה טבעונית. לצד מנת החומוס תוכלו לקבל סלט ירקות קצוץ שהורכב ממבחר ירקות באיכות הגבוהה ביותר בתוספת שמן הזית שלנו.

תהליך ההכנה של החומוס שלנו ייחודי, כך שרק לאחר שתבוצע ההזמנה למנה הנבחרת, רק אז נתחיל בהכנה, נטחן את גרגרי החומוס החמים מולכם במטבח הפתוח שלנו, ונייחד את המנה כך שתתאים בדיוק למנת החומוס הטריה שהזמנתם.

כשמנת החומוס תגיע אליכם, תוכלו להבין מדוע החומוס שלנו משמח כל כך הרבה לקוחות במהלך השנים האחרונות.

 

 

הפילוסופיה שלנו, המתכון שלנו, המנה האגדית שלנו

אם תשאלו את אליהו, האיש שהביא לנו את "חומוס אליהו", איך ממטפל אלטרנטיבי הופכים להיות מומחה חומוס בינלאומי, הוא בטח יספר לך מהשקפתו הפילוסופית איך מנת חומוס חמה טובה כמו טיפול אלטרנטיבי ב"פרחי הבאך".

אז ככה… בשנת 2008 אליהו הפסיק לערבב כמויות מדויקות של תמציות טבעיות, והחל לערבב כמויות מדויקות של חומוס וטחינה. בדומה ל"כימאי" מדופלם, הוא בחן את הכמויות שוב ושוב, הוסיף מעט והוריד מעט פחות, ערבב, טעם וטעם שוב פעם, עד שהבין שהגיע ל"נוסחה" המושלמת.

חומוס חם וכשר, שהוכן מהמרכיבים הטובים והטריים ביותר בעולם, ללא חומרים משמרים וצבעי מאכל.

החומוסייה הראשונה של אליהו נפתחה ביוקנעם. המסעדה הייתה קטנה מאוד, אבל הלב הרחב של אליהו פיצה על כך: אליהו הגיש מנות חומוס שהוכנו רק מגרגרי חומוס שגדלו בארץ, שבושלו במהלך היום, הוא טחן את גרגרי החומוס הטריים והחמים לעיני הלקוחות, הוסיף מהטחינה האתיופית המעולה שלו, שמן זית יווני באיכות הגבוהה ביותר, תבלינים ארומטיים מעולים (וכמובן מרכיב סודי ומיוחד שהוא שומר בסוד עד היום) והגיש את כל הבריאות הזאת עם תוספות מיוחדות לצד פיתה תימנית טרייה.

במשך השנים, החל אליהו בשיתוף פעולה עם צוות מנצח של מקצוענים, וביחד הם הפכו את החומוסייה הקטנה מיוקנעם לרשת החומוסיות הגדולה והאיכותית ביותר בארץ!

היום, הצוות של אליהו מגיש את מנת החומוס הייחודית שלנו בכל רחבי הארץ לאלפי אוהבי חומוס שמוכנים להישבע שזה החומוס הטעים ביותר בעולם!

הצטרפו לשבט