הסיפור

בשנת 2008 אליהו יצא למסע אחר החומוס המושלם.

במהלך הדרך חקר אליהו מה הוא שומשום איכותי ואיך בעצם הופכים את הזרעים הקסומים הללו ל- 100% טחינה גולמית משובחת. מה החשיבות של כמות הטחינה מול כמות גרגירי הזהב, מה ההבדל בין זני חומוס כאלו לזני חומוס אחרים, מה הם השילובים הנכונים ליצירת מתכון מנצח.

לאחר ניסיונות ודרך ארוכה, הגיע אליהו ליצירת המתכון של החומוס המושלם.

את המסעדה הראשונה פתח אליהו ביוקנעם, חומוסיה קטנה עם לב רחב, וזאת לא קלישאה "כשיש מקום בלב יש מקום בבית". כך הפכה המסעדה להיות בית ונקודת עצירה חובה לאורחים מכל רחבי הארץ. גרגרי חומוס ישראלים, איכותיים, מבושלים כל יום על מנת לשמור על הטריות. נטחנים במקום לעיני הלקוחות בתוספת הטחינה הייחודית של אליהו, שמן זית ישראלי – מקומי  ותבלינים ארומטיים שנשמרו בסוד. כל הטוב הזה הוגש לצד פיתה תימנית טרייה, בצל, חמוצים, עגבנייה ופלפל חריף.

 

 

הערכים

אם תשאלו את אליהו שמואלי, האיש שהביא לנו את חומוס אליהו, מה הוא סוד הקסם של החומוס שלנו, הוא יפנה אתכם לתמצית גישתו לחיים – "ואהבת לרעך כמוך" (ויקרא יט). כך אנחנו ניגשים להכנת החומוס, בכוונה ובאמונה שאנחנו מגישים את החומוס הטוב ביותר.

על מנת לממש חזון זה, פיתחנו הליך הכנה מוקפד ששם דגש על חומרי הגלם הטובים ביותר.

מתוך אהבה ומחויבות לקהל לקוחותינו, לשירות ואווירה ביתית, אנו דואגים שאצלנו אף לקוח לא יצא רעב ומציעים מילוי חוזר לחומוס והלימונדה שלנו.

בסוף הארוחה תיהנו גם מקפה וערגליות כמיטב המסורת של "חומוס אליהו".